עזרה נפשית | טיפול רגשי | עזרה רגשית

טיפול רגשי | טיפול נפשי | עזרה נפשיתתהליכי ריפוי דרך יוגה תרפיה ותנועה איטית


אני מאמינה שזכרון של כל אירוע וחוויה בחיינו נשמר בתוך גופנו. זה יכול להיות אירוע לא נעים או טראומתי, או להיפך, אירוע חיובי ומעצים. בעזרת ההתמקדות בתחושות וברגשות הלא נעימים שאנו חווים בגוף, באפשרותנו להגיע אל מעמקי נפשינו וכך לשחרר כאבים פיזיים ומצוקות רגשיות. בעזרת החיבור לחוויות הנעימות אנו מתחברים אל מעיין המשאבים הפנימיים שלנו שמעצים אותנו ועוזר לנו לצמוח.

בכל אדם ואדם טמונים כוחות עצומים. תהליכי ריפוי מזמינים לגלות מחדש כוחות אלה ולהתחבר אליהם, כך שהמטופל עצמו יוכל למצוא את התשובות לשאלות ולבעיות שלו.

בנוסף, במהלך הפגישה ניתן ללמוד כלים פרקטיים לצורך עבודה עם מצבי לחץ, מתח, הצפה רגשית וכאבים כרוניים על מנת ללמוד להכיל מצבים אלה ולבנות חוסן פיזי ונפשי. עם אנשים רגישים מאוד אנחנו עובדים גם על הכרת המאפיינים של אדם רגיש מאוד, קבלה של היותנו אנשים רגישים, בניית סדר יום בהתאם ליכולת וכלים לעבודה עם הצפה רגשית, קושי בהצבת גבולות וכד'.

הכלים בהם אני משתמשת הם: התבוננות במה שקורה בגוף, עבודה עם נשימה, הרפיה, מדיטציה, דמיון מודרך, עבודה עם חלומות והקול הפנימי, עבודה עם משאבים – כל מה שתומך ומעצים, פיתוח חמלה וקבלה עצמית, עבודה עם תנועה ובמיוחד – תנועה איטית.

תנועה איטית מאפשרת להתבונן בנוף הפנימי ולהיפגש עם החלקים שלנו מהם התנתקנו ברגעי קושי, הצפה או טראומה רגשית. תוך כדי העבודה עם הדמויות שחלקים אלה מייצגים, אנו מזמינים את כולן להגיע אל המרכז הפנימי שלנו ולהתאחד למשפחה אחת. כשאנו נותנים מקום וזכות דיבור לכל חלק שבתוכנו ומקבלים את הצדדים המוארים והאפלים שלנו, נוצר פוטנציאל לריפוי.

תהליכי ריפוי דרך יוגה תרפיה ותנועה איטית משחררים כאבים נפשיים ופיזיים, מסייעים בפיתוח חוסן נפשי והכלה עצמית, מקנים כלים לעזרה עצמית ראשונה (פיזית ורגשית), מחזקים משאבים נפשיים ומעצים יכולת לחוות עונג ושמחה, מפתחים עוצמה פנימית ותודעה רחבה – ראיה רחבה יותר של המציאות, עוזר לפתח חוסן נפשי והכלה עצמית.

תהליכי ריפוי דרך יוגה תרפיה ותנועה איטית עוזרים בעבודה עם תופעות שונות בהן מעורבת מצוקה רגשית: מצבי לחץ (סטרס), דיכאון, חרדה, טראומה נפשית, הצפה רגשית, מצב רוח ירוד, בעיות רגשיות,  לחץ נפשי, מועקות רגשיות העולות מתוך מערכות יחסים עם הזולת, תקופות משבר, חרדה, דיכאון, קושי בקבלת החלטות, כאבי פסיכוסומאטיים שלא נמצא להם פתרון רפואי וגם עם מצוקות פיזיות הקשורות למצבי לחץ או רגשות מודחקים כמו: כאבים כרוניים, לחץ דם גבוה, כאבי גב, עוררות יתר, כאבי ראש, עייפות כרונית,  כאבי שרירים וכו’.

המורים מהם למדתי והספרים שהשפיעו על עבודתי – רשימה >>>

לתיאום פגישה אישית, אנא התקשרו אלי בטלפון 054-549-87-46 .

.

ביאטה שבון יהב
תומכת ומלווה אנשים רגישים מאוד
מלווה תהליכי ריפוי דרך יוגה תרפיה ותנועה איטית
מורה מוסמכת ליוגה ויוגה תרפיה רגשית

.

ביאטה שבון יהב | beata.yahav@gmail.com |  054-549-87-46

 

מודעות פרסומת